Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě, naše chalupa je přesně tím, co potřebujete. U nás najdete nejen plně vybavenou kuchyni a prostornou společnou denní místnost, ale také celkem 4 útulné pokoje. Místnosti nabízí pohodlné ubytování během pobytu. Všechny pokoje jsou plně vybaveny, abyste si mohli vychutnat pohodlí domova, ale zároveň se těšit z klidného a příjemného prostředí naší chalupy.

Bezbariérový pokoj s terasou

Bezbariérový pokoj v přízemí je ideální pro hosty s omezenou pohyblivostí, jelikož je přístupný bez jakéhokoliv schodiště. Tento pokoj má dvoulůžko a vlastní sociální zařízení, takže hosté mají dostatek soukromí. V přízemním pokoji jsou také úložné prostory pro ošacení a samostatné dveře vedoucí do zahrady, kde se hosté mohou relaxovat na čerstvém vzduchu.

Tři pokoje v patře

V patře objektu jsou tři samostatné pokoje, z nichž každý nabízí jiné vybavení. První pokoj v patře má tři jednotlivé postele, které jsou vhodné pro děti nebo menší osoby. Tento pokoj má také balkón s výhledem na okolní přírodu.

Druhý pokoj v patře je vybaven manželskou postelí a postýlkou pro dítě do tří let. Tento pokoj má také televizní přístroj, takže hosté se mohou kdykoliv pohodlně usaadit a sledovat oblíbený pořad.

Třetí pokoj v patře má velkou manželskou postel a samostatné lůžko. Hosté zde najdou dostatek úložného prostoru pro ošacení. V patře je také plně vybavená koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC a automatickou pračkou, kterou si hosté mohou využít k praní prádla. Celkově jsou všechny pokoje vkusně zařízeny a nabízejí dostatek pohodlí a soukromí během pobytu.

 

 

Bezbariérový pokoj v přízemí
Bezbariérový pokoj v přízemí
Bezbariérový pokoj v přízemí
Horní pokoj
Horní pokoj
Horní pokoj
Horní pokoj
Horní pokoj
Horní pokoj